Güncel Son Dakika Haberleri – 724 Haberciniz

Meme Büyütme Operasyonu

Meme Büyütme Operasyonu

Meme Büyütme Operasyonu

Bayanların en sık başvurduğu estetik operasyonlardan biri de meme büyütme ameliyatıdır. Operasyon sonrası elde edilen hacimli ve dolgun göğüsler birçok kişinin dikkatini çekerek bu estetik operasyona yönelmesini sağlamıştır. Ayrıca yaşanılan teknolojik ve yenilikçi gelişmeler de estetik operasyonlarda kullanılan malzemelerin kalitesini arttırmıştır.

Beylikdüzü meme büyütme kalıcı ve doğal bir görünüm elde etmek isteyen bayanların hayalini istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyor. En doğru meme büyütme yöntemleri ile memeler istenilen ideal ölçülere getirilir. Vücut hatları ile orantılı bir şekilde planlanan meme büyütme ameliyatı kişiyi vücudu ile barışık hale getirir. Dolayısıyla Beylikdüzü meme büyütme birçok kadını hayalindeki ölçülere uygun hacimli göğüslere kavuşturur.

Meme Büyütme Estetiği

Vücut hatları ile uyumlu ideal göğüs ölçülerini yakalamak amacıyla birçok bayan meme büyütme estetiği tercih ederek güzel bir fiziğe sahip olur. Günümüzde deneyimli plastik cerrahlar tarafından yapılan meme büyütme estetiği başarılı ve kalıcı sonuçlar doğurur. Bu durum özgüvenini yükseltmek isteyen birçok bayanın dikkatini çekerek meme büyütme estetiğine yöneltir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Memede hacım kaybı yaşayan herkes meme büyütme ameliyatı ile güzel bir duruşa sahip olabilir. Meme büyütme ameliyatı küçük göğüslü bayanların en sık talep ettiği estetik operasyondur. Ayrıca göğsünde şekilsel bozukluk bulunan kişiler, cinsiyet değiştirmek isteyen kişiler ve kanser tedavisi sonrası göğsünü kaybeden kişilerde meme büyütme estetiğini tercih ederler.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Uzman cerrahlar tarafından gerçekleşen meme büyütme estetiği için iki farklı uygulama kullanılır. Bu uygulamaların ilk kim kişinin kendi vücudundan alınan yağ dokusu ve kök hücrelerdir. Kök hücreler sayesinde yağ dokusu transfer edildiği meme bölgesinde kısa sürede şekil alır. Beylikdüzü meme büyütme ideal göğüs ölçüleri için meme protezi kullanır. Kullanılan bu meme protezleri kişinin isteği doğrultusunda silikon jel ya da tuzlu su içerir.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Genel sağlık açısından meme küçültme ameliyatı öncesinde bir takım prosedürlere dikkat edilmesi gerekir. Bu konuda öncelikle ameliyatı gerçekleştirecek doktorun hastayı yakından tanıması açısından tüm kan tahlillerini ve ultrason görüntülerini çektirmelidir. Ayrıca Beylikdüzü meme küçültme yapacağı ameliyatlar öncesinde hastalarını bazı konularda uyarır. Özellikle takviye gıda ve coraspirin gibi kan sulandırıcı ürünlere ara verilmesini önerir. Sigara ve alkol gibi maddeler ameliyat öncesinde tüketilmemelidir.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Beylikdüzü meme küçültme ameliyat sonrası tüm hastaları bir gece hastanede bekletir. Ertesi gün kendini iyi hisseden hasta taburcu olarak evinde dinlenir. Bu dinlenme sürecinde hastaların göğüslerini dış darbelere karşı koruması gerekir. Ayrıca göğüs kaslarının zedelenmemesi için belli bir süre spor ve egzersiz yapılmamalıdır. Beylikdüzü meme küçültme tüm hastalara 6 hafta gibi bir süre sporcu sütyeni kullanmasını önerir. Böylece göğüsler kısa sürede toparlanır.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Hastaya yapılan ayakta muayene sonrası memede fazla olan deri ve sarkma durumları tespit edilir. Ardından Beylikdüzü meme dikleştirme meme protezleri ile memeyi toparlayarak fazla olan deriyi vücuttan ameliyatla alır. Yapılan cerrahi müdahale sırasında genel anestezi kullanılır ve ameliyat 3-4 saat sürer. Beylikdüzü meme dikleştirme fazla deriyi attıktan sonra altta kalan derileri meme ucuna çekerek diker. Böylece meme dikleştirme operasyonu tamamlanır.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Göğüsler zamanla yerçekimine yenik düşerek sarkmaya başlar. Sarkmaya başladıktan sonra göğüslerin içerisi boşalır ve göğüsler eski canlılığını yitirir. Dolayısıyla yaşlanma, emzirme ve kilo alıp verme sonrasında memelerde sarkma problemi yaşayan bayanlar Beylikdüzü meme dikleştirme ile daha şekilli meme yapısına sahip olabilirler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

© Telif Hakkı %2020%, Tüm Hakları Saklıdır.
Dinamobet güncel Sekabet yeni Supertotobet üyelik Marsbahis üyelik
instagram takipçi satın al Seo Paketleri instagram takipçi satın al SMM Panel Böcek ilaçlama Özel Dedektif SMM Panel SMM Panel bilmeceler instagram reels izlenme satın al Tiny House Ankara taşımacılık Antalya haber Instagram izlenme satın al