EĞİTİM NNYÜ öğrencilerinin yarışma gururu Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri ASPİLSAN Enerji’nin 7. Pil Teknolojileri Çalıştayı kapsamında Orta Anadolu Kalkınma Ajansı iş birliği ile düzenlenen “Kendi Enerjini Kendin Üret” proje yarışmasında birinci seçildi.
![EĞİTİM
NNYÜ öğrencilerinin yarışma gururu
Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ) Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri ASPİLSAN Enerji’nin 7. Pil Teknolojileri Çalıştayı kapsamında Orta Anadolu Kalkınma Ajansı iş birliği ile düzenlenen “Kendi Enerjini Kendin Üret” proje yarışmasında birinci seçildi.](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2022/11/EGITIM-NNYU-ogrencilerinin-yarisma-gururu-Nuh-Naci-Yazgan-Universitesi-NNYU.jpg)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ