Gündem BUSKİ ekipleri gece gündüz ince ayarda! Kış aylarının yaklaşması ile birlikte oluşabilecek su baskınları ve taşkınlara karışı tedbirini alan BUSKİ Genel Müdürlüğü, şehrin farklı noktalarındaki mazgallarda temizlik çalışması başlattı.
![Gündem
BUSKİ ekipleri gece gündüz ince ayarda!
Kış aylarının yaklaşması ile birlikte oluşabilecek su baskınları ve taşkınlara karışı tedbirini alan BUSKİ Genel Müdürlüğü, şehrin farklı noktalarındaki mazgallarda temizlik çalışması başlattı.](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2022/10/Gundem-BUSKI-ekipleri-gece-gunduz-ince-ayarda-Kis-aylarinin-yaklasmasi.jpg)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ