Gündem Manisa'da 'temel yangın eğitimleri' sürüyor Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, 2022 yılının 10 aylık döneminde (Ocak-Ekim) yaptığı çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirdi. Verilen eğitimler ile birlikte toplamda 101 bin 485 öğrenci ve personele temel yangın eğitimi almış oldu.
![Gündem
Manisa'da 'temel yangın eğitimleri' sürüyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, 2022 yılının 10 aylık döneminde (Ocak-Ekim) yaptığı çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirdi. Verilen eğitimler ile birlikte toplamda 101 bin 485 öğrenci ve personele temel yangın eğitimi almış oldu.](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2022/11/Gundem-Manisa039da-039temel-yangin-egitimleri039-suruyor-Manisa-Buyuksehir-Belediyesi-Itfaiye.jpg)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ