Güncel Son Dakika Haberleri – 724 Haberciniz

Kaliteli Avukatlık ve Danışmalık Hizmeti

Kaliteli Avukatlık ve Danışmalık Hizmeti

Kaliteli Avukatlık ve Danışmalık Hizmeti

Yaşadığımız yüzyılda farkında olmasak da her gün onlarca kez hukuki ilişkinin taraflarından biri oluyoruz. Satın aldığımız ürünlerden tutun da imzaladığımız herhangi bir evrakla ile ilgili pek çok hukuki sorun yaşamak mümkün. Tüm bu sebeplerle siz de alanında uzman ve aldığı hukuki işleri çok hızlı bir şekilde sonuçlandıran avukatlık bürosu arıyorsanız bu web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Türkiye’nin En İyi Boşanma Avukatı

Avukat Pembe Üner Keskin 1999 senesinde girdiği Türkiye’nin en iyi hukuk fakültesi olan Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2003 senesinde başarı ile mezun olduktan sonra 2005 senesinde İstanbul Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlık yapmaya başlamıştır.

Avukat aynı zamanda arabuluculuk sertifikasına da sahip olup arabuluculukla ilgili tüm iş ve işlemleri de yerine getirmektedir. Aile hukuku ve mal rejimi konularında sayısız duruşmaya giren ve davaya bakan avukat Türkiye’nin en iyi boşanma avukatı olarak kabul edilmektedir.

Evlilik Sözleşmesi Geçerli Mi?

Avukatlık bürosunun web sitesinde; özellikle aile hukuku, evlilik sözleşmesi boşanma hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku başta olmak üzere icra-iflas hukuku, sözleşme hukuku, iş hukuku, idare hukuku, ceza hukuku, kişisel veri hukuku, ticaret hukuku, sigorta hukuku gibi pek çok konu hakkında ayrıntılı bilgiler içeren yazılar ve makaleler bulmak mümkün.

Boşanma Avukatı Fiyatları

Eğer siz de evlilik öncesi mal rejimine ilişkin sözleşme yapmak veyahut da boşanma aşamasında olup da iyi bir avukat arıyorsanız mutlaka web sitesinin iletişim sekmesinde yer alan numaralardan avukatlık bürosuna ulaşmalısınız.

Mal Rejimi Sözleşmesi Geçerli Mi?

Evlenmeyi düşünen çiftlerin akıllarına gelen en önemli sorulardan biri de evlilik öncesinde veya evlilik sırasında mal rejimi sözleşmelerinin geçerli olup olmadığı ve nasıl düzenlenmesi gerektiği. Medeni Kanun’da düzenlenen mal rejimi sözleşmelerinin alanında uzman avukatlar tarafından düzenlenmesi büyük önem arz ediyor.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

© Telif Hakkı %2020%, Tüm Hakları Saklıdır.
Dinamobet güncel Sekabet yeni Supertotobet üyelik Marsbahis üyelik
instagram takipçi satın al Seo Paketleri instagram takipçi satın al SMM Panel Böcek ilaçlama Özel Dedektif SMM Panel SMM Panel bilmeceler instagram reels izlenme satın al Tiny House Ankara taşımacılık Antalya haber Instagram izlenme satın al