Sakaryalı sporcu şampiyonluk geldi
Sakarya Büyükşehir Belediyesi atletizm sporcusu Ali Turan, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Bu yıl 5.’si düzenlenen Uluslararası Mersin Maratonu’na katılan Turan, 60-65 yaş grubunda şampiyon olmayı başardı.
![Sakaryalı sporcu şampiyonluk geldi](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2023/12/sakaryali-sporcu-sampiyonluk-geldi-XkK1mDtp.jpg)
SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü atletizm sporcusu Ali Turan, sergilediği performansla gençlere taş çıkarmaya devam ediyor.
Son olarak Mersin’de düzenlenen 5. Uluslararası Mersin Maratonu’na katılan Turan, 60-65 yaş grubu 10 kilometre koşusunda birinci olmayı başardı. Dünyanın birçok ülkesinden sporcunun katılım sağladığı maraton renkli görüntülere sahne oldu.