Siyaset Diyarbakır'da DEVA Partisi yurt sorununa dikkati çekti DEVA Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı, Süleyman Bin Halid Yurdu önünde yaptığı açıklamada, “Gençlerin alnına kara çalan yurt sorunu bir an önce çözülmelidir!” çağrısında bulundu.
![Siyaset
Diyarbakır'da DEVA Partisi yurt sorununa dikkati çekti
DEVA Partisi Diyarbakır İl Başkanlığı, Süleyman Bin Halid Yurdu önünde yaptığı açıklamada, “Gençlerin alnına kara çalan yurt sorunu bir an önce çözülmelidir!” çağrısında bulundu.](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2022/10/Siyaset-Diyarbakir039da-DEVA-Partisi-yurt-sorununa-dikkati-cekti-DEVA-Partisi.jpg)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ