Spor Bursa İnegöllü sporcu 2 haftada 2 Balkan Şampiyonluğu kazandı Bursa'da İnegöl Belediye Spor Kulübü Spor Tırmanış Sporcusu Sefa Yaman, milli takım adına 2 haftada katıldığı iki ayrı Balkan Şampiyonasından da şampiyonlukla ayrıldı. Genç sporcunun başarısı ile ay yıldızlı bayrağımız iki ülkede dalgalandı.
![Spor
Bursa İnegöllü sporcu 2 haftada 2 Balkan Şampiyonluğu kazandı
Bursa'da İnegöl Belediye Spor Kulübü Spor Tırmanış Sporcusu Sefa Yaman, milli takım adına 2 haftada katıldığı iki ayrı Balkan Şampiyonasından da şampiyonlukla ayrıldı. Genç sporcunun başarısı ile ay yıldızlı bayrağımız iki ülkede dalgalandı.](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2022/11/Spor-Bursa-Inegollu-sporcu-2-haftada-2-Balkan-Sampiyonlugu-kazandi.jpg)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ