Spor Manisa’nın 'Basketbol Gençler Ligi' mesaisi başlıyor 2022-2023 sezonunda Basketbol Gençler Ligi’nde de (BGL) mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor İzmir Bahçeşehir Koleji de lig maçları için gün saymaya başladı. Yeşil-beyazlı gençler ilk maçında 15 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da Tarık Almış Spor Salonu’nda TED Ankara Kolejliler ile karşı karşıya gelecek.
![Spor
Manisa’nın 'Basketbol Gençler Ligi' mesaisi başlıyor
2022-2023 sezonunda Basketbol Gençler Ligi’nde de (BGL) mücadele edecek olan Manisa Büyükşehir Belediyespor İzmir Bahçeşehir Koleji de lig maçları için gün saymaya başladı. Yeşil-beyazlı gençler ilk maçında 15 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da Tarık Almış Spor Salonu’nda TED Ankara Kolejliler ile karşı karşıya gelecek.](https://724haberciniz.com/wp-content/uploads/2022/10/Spor-Manisanin-039Basketbol-Gencler-Ligi039-mesaisi-basliyor-2022-2023-sezonunda-Basketbol.jpg)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ